Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нові шпалери Marburg Velvet Panels в нашому магазині

28.06.2016

Креативні акценти на стінах і простір для творчості дизайнерів - нові німецькі шпалери і бордюри для стін Marburg Velvet Panels надають для цього найкращі можливості. Їх оригінальні дизайни і чудова колірна гамма - для стильного і цікавого інтер'єру.

У колекції шпалер Velvet Panels є кілька мотивів і всі притягують погляд, а оцінювати їх краще на фото інтер'єрів, де видно всі переваги. Шпалери з еліпсами виглядають просто приголомшливо, також як і стильні шпалери з концентрованими колами ніби з рисових зерняток, і сучасна інтерпретація мотивів з листям і вусиками рослин. Як компаньйони виступають однотонні і шпалери в смужку, бордюри можна використовувати і як вузькі вертикальні панелі. Все це дає можливість сворювати різноманітні сучасні і унікальні інтер'єри. Шпалери Velvet Panels знаменитої шпалерної фабрики Marburg - високої німецької якості, в інтернет магазині Oboi.ua вони - за кращими низькими цінами.

Дизайни шпалер стін Marburg Velvet Panels:

Повна колекція шпалер для стін в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на флізеліновій основі Velvet Panels Marburg.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі Marburg Velvet Panels

Інтер'єри Velvet Panels от фабрики обоев Marburg

Подивитися всі інтер'єри Marburg Velvet Panels.


Oboi.ua - це максимум інформації, оперативна доставка, передові технології, надійний сервіс.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Marburg Velvet Panels Новини