Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Новинка - шпалери для стін Decori&Decori Perlata

11.02.2017

Імітація важких тканин з рельєфним малюнком або витончений серпанок квіткових мотивів - перевага в колекції італійських шпалер для стін Perlata бренду Decori & Decori віддається природним фарбам і натуральним відтінкам.

Можна вибрати шпалери Decori & Decori Perlata, схожі на тканину, з підкресленим рельєфом, рослинний мотив яких прикрасить всю стіну, а можна аналогічні, але з рослинним мотивом у вигляді широких смуг - в інтер'єрі на Oboi.ua видно, наскільки ефект і цікавий цей варіант. Сірі, коричневі, жовті шпалери Perlata різних відтінків передають красу природи, також як і шпалери з акварельними квітами. Колір шпалер грає важливу роль - адже саме він буде визначати загальний тон інтер'єру, тут слід покладатися на свій смак, свої уподобання щодо кольору. Подумайте, в оточенні якого кольору Ви будете почувати комфортно, спокійно, на такому і варто зупинитися. Італійські шпалери Perlata - це гідний вибір для Ваших стін. Магазин шпалер Oboi.ua пропонує їх за найнижчими цінами.

Купити вінілові шпалери на флізеліновій основі Decori&Decori Perlata в нашому інтернет магазині:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Perlata дивіться в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на флізеліновій основі Perlata Decori&Decori.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі Decori&Decori Perlata

Ознайомитеся з інтер'єрами шпалер Perlata Decori&Decori

Подивитися всі інтер'єри колекції шпалер Decori&Decori Perlata.


Oboi.ua - це надійний сервіс, величезний вибір, максимум інформації, передові технології.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Decori&Decori Perlata Новини