Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Новинка - шпалери для стін Nabucco Marburg

24.03.2017

Елегантний дизайн німецьких шпалер для стін Marburg Nabucco з зістареними поверхнями, дамасками, абстрактним візерунком зі смугами і чудовими ефектами що переливаються - для прекрасного інтер'єру, який не втратить чарівності через роки.

Чудова колекція класичних шпалер Nabucco, названа на честь відомої опери, від одного з провідних виробників шпалер Marburg з Німеччини вражає в першу чергу фарбами - це стримані, але в той же час шикарні кольори і світлих, і темних відтінків з приголомшливими світловими переливами, з потертостями, з ефектом зістареної поверхні. Сірі, червоні, коричневі шпалери - м'яких, але колоритних тонів, дамаски внесуть різноманітність, а оригінальні шпалери з дрібним візерунком - особливу привабливість. Німецька якість вінілових шпалер Marburg Nabucco - це найсуворіше відповідність усім нормам, це міцність і практичність. При цьому німецькі шпалери Nabucco - недорогі. А гнучка система знижок і низькі ціни в Oboi.ua зроблять Ваш вибір ще більш вдалим.

Купити шпалери Marburg Nabucco в інтернет магазині:

Переглянути всі вінілові шпалери на флізеліновій основі Marburg Nabucco.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі Marburg Nabucco

Шпалери для стін Nabucco Marburg в інтер'єрах

Подивитися всі інтер'єри шпалер Marburg Nabucco.


Oboi.ua - це колекції, прямі поставки, зручний інтерфейс, передові технології.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Marburg Nabucco Новини