Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Світлі шпалери в корідор

20.06.2022

Шукаєте недорогі та якісні світлі шпалери у коридор? Голландський виробник настінних покриттів BN пропонує колекцію шпалер Cubiq, яку ви можете купити у нашому інтернет-магазині oboi.ua.

Світлі шпалери в коридор перетвтілюють приміщення, надають йому акуратного та просторого вигляду. А такі стильні шпалери, як Cubiq від BN, не тільки красиво оформлять стіни коридору, але й зроблять його стильним і гармонійним. Як відомо з назви колекції, у ній переважають шпалери з тривимірним геометричним дизайном. Крім таких шпалер, у колекції Cubiq від BN присутні однотонні шпалери. Колірна гама колекції досить виразна, і в ній є красиві та модні світлі шпалери для коридору.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі з колекції Cubiq від BN практичні та довговічні. Вони є безпечними для здоров'я. Відмінна якість шпалер гарантується їх виробником та підтверджується відповідними сертифікатами європейського зразка. Ми запрошуємо відвідати наш інтернет-магазин та вибрати світлі шпалери у коридор для вашого будинку.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини