Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Які шпалери витримали випробування часом та залишаються популярними?

11.03.2023

Існує кілька видів шпалер, які витримали випробування часом і залишаються популярними і сьогодні. Ми пропонуємо вам кілька варіантів у цій статті, а також ось кілька прикладів, різноманітність яких ви знайдете на нашому сайті:

Квіткові принти: Квіткові принти були популярним вибором шпалер протягом багатьох років і залишаються класичним варіантом. Популярність квіткових принтів, ймовірно, пояснюється їхньою універсальністю, оскільки вони можуть використовуватися в різних приміщеннях і стилях.

Геометричні візерунки: Геометричні візерунки також залишаються популярними протягом довгого часу. Вони можуть надати приміщенню сучасного вигляду і можуть бути використані в різних кольорах і гамах.

Дамаські візерунки: Дамаські візерунки - це класичний малюнок, який використовувався для шпалер протягом століть. Вони часто зустрічаються в традиційній або офіційній обстановці і можуть надати приміщенню елегантності.

Смуги: Смуги - це вічний візерунок, який можна використовувати в різних стилях, від морського до сучасного. Вони також можуть допомогти візуально подовжити кімнату або додати інтерес до простої стіни.

Текстуровані шпалери: Текстуровані шпалери, наприклад, з рельєфним малюнком, популярні вже багато років. Вони можуть надати стіні глибину і об'ємність і можуть бути використані в різних стилях.

Загалом, ці типи шпалер залишаються популярними, тому що вони універсальні, непідвладні часу і можуть використовуватися в різних умовах і стилях.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини