Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Сміливі геометричним малюнком в шпалерах.

13.03.2023

Геометричні візерунки можуть додати сучасний і стильний штрих до будь-якої кімнати. Ось кілька варіантів і порад щодо використання геометричних візерунків на шпалерах:

Вибирайте правильні кольори: Вибір правильної кольорової палітри дуже важливий для створення цілісного і візуально привабливого геометричного візерунка. Вибирайте кольори, які доповнюють один одного, і враховуйте загальний вигляд і настрій кімнати.

Враховуйте масштаб: Масштаб візерунка має відповідати розміру кімнати. Великий візерунок може перевантажити невеликий простір, тоді як дрібний візерунок може загубитися у великій кімнаті.

Використовуйте симетрію: Симетрія може надати геометричному візерунку балансу і гармонії. Розгляньте можливість використання симетричних форм і візерунків для створення цілісного і приємного ефекту.

Змішуйте і поєднуйте: Змішування різних геометричних форм і візерунків може надати дизайну шпалер інтерес і глибину. Експериментуйте з поєднанням різних форм і розмірів, щоб створити унікальний і динамічний малюнок.

Приділяйте увагу розміщенню: Продумайте розташування візерунка в кімнаті. Візерунок на шпалерах може привернути увагу до будь-якої особливості або підкреслити архітектурні елементи кімнати.

Експериментуйте з текстурою: Додавання текстури до геометричного малюнка може створити тактильний і візуально цікавий ефект. Розгляньте можливість використання текстурованих шпалер або додавання рельєфної текстури до малюнка для надання йому додаткової об'ємності.

Спростіть дизайн: Іноді менше означає більше. Спрощення дизайну за рахунок використання меншої кількості форм або кольорів може створити сміливий і графічний ефект, який водночас є візуально яскравим і сучасним.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини