Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери, що імітують натуральні матеріали.

15.03.2023

Шпалери, що імітують натуральні матеріали, такі як дерево, камінь або мармур, можуть привнести красу природи у ваш будинок. Ось кілька прикладів і порад щодо використання цього типу шпалер:

Враховуйте особливості приміщення: Шпалери з натуральних матеріалів можуть створити затишну і привабливу атмосферу. Подумайте про те, щоб використовувати їх у таких приміщеннях, як вітальня, спальня або кухня, щоб додати тепла і текстури.

Виберіть правильний малюнок і колір: малюнок і колір шпалер повинні доповнювати інші елементи в кімнаті, як-от меблі, аксесуари та підлогове покриття. Вибирайте шпалери з природною текстурою і кольором, який добре поєднується з рештою простору.

Експериментуйте з розміщенням: Шпалери, що імітують натуральні матеріали, можна використовувати по-різному. Подумайте про те, щоб використовувати їх на акцентній стіні або для створення виразності в невеликому приміщенні, наприклад, у туалетній кімнаті або фойє.

Використовуйте як фон: Шпалери, що імітують натуральні матеріали, можуть стати прекрасним фоном для художніх робіт або інших декоративних елементів. Подумайте про те, щоб використовувати їх як чисте полотно для демонстрації ваших улюблених картин або фотографій.

Змішуйте і поєднуйте: Змішування різних малюнків і текстур може надати приміщенню глибину і інтерес. Подумайте про використання шпалер з натуральних матеріалів з килимом зі сміливим малюнком або фактурними подушками.

Звертайте увагу на освітлення: Освітлення може вплинути на те, як шпалери виглядають у кімнаті. При виборі шпалер з натуральних матеріалів враховуйте природне і штучне освітлення приміщення.

Створіть фокусну точку: Шпалери з натуральних матеріалів можуть створити фокусну точку в кімнаті. Подумайте про те, щоб використовувати їх для оздоблення каміна або в якості фону для виразного предмета меблів, наприклад, дивана або ліжка.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини