Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Абстрактні малюнки – популярний вибір для сучасних інтер'єрів!

21.03.2023

Використання абстрактних візерунків на шпалерах - відмінний спосіб створити сучасний і актуальний образ у вашому інтер'єрі. Ось кілька прикладів і порад про те, як використовувати абстрактні візерунки на шпалерах для створення сучасного простору:

Враховуйте масштаб: Абстрактні візерунки можуть бути різними за масштабом - від дрібних і ніжних до великих і сміливих. При виборі масштабу малюнка шпалер враховуйте розмір кімнати і габарити меблів. Великий малюнок може створити сміливу і драматичну атмосферу, в той час як дрібний малюнок може бути більш тонким.

Змішуйте і поєднуйте візерунки: Не бійтеся змішувати і поєднувати різні абстрактні візерунки для створення грайливого і еклектичного образу. Тільки переконайтеся, що візерунки доповнюють один одного і не надто перевантажені.

Поєднуйте з сучасним декором: Щоб завершити сучасний образ, поєднуйте шпалери з сучасними меблями та аксесуарами. Додайте предмети з чистими лініями і простими формами.

Використовуйте як акцент: Подумайте про використання абстрактних шпалер як акцентної стіни, доповнивши однотонними шпалерами з колекції.

Пам'ятайте, що абстрактні візерунки можуть додати багато візуального інтересу у ваш простір, тому сміливо експериментуйте з різними кольорами, масштабами та візерунками, щоб знайти ідеальний варіант для вашого сучасного інтер'єру.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини