Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери з яскравими листяними візерунками та яскравими квітами.

22.03.2023

Шпалери з яскравими листяними візерунками і живими квітами можуть додати сміливий і живий штрих до будь-якої кімнати. Ось кілька порад про те, як використовувати цей тип шпалер:

Виберіть стіну для виділення: Щоб шпалери не перевантажували кімнату, виберіть для них одну стіну. Це відмінний спосіб додати в кімнату яскравий колір і візерунок, не перевантажуючи її.

Узгодьте з іншою частиною кімнати: Узгодьте кольори шпалер з рештою декору кімнати, включно з меблями та аксесуарами. Ви можете підібрати деякі з кольорів шпалер, щоб створити цілісний образ.

Балансуйте з нейтральними кольорами: Якщо в шпалерах багато яскравих кольорів, врівноважте їх нейтральними кольорами, наприклад, білим або бежевим. Це дозволить уникнути відчуття перевантаженості або переповненості кімнати.

Додайте природні елементи: Оскільки на шпалерах зображені листяні візерунки, подумайте про те, щоб додати в кімнату природні елементи, такі як рослини або дерев'яні акценти. Це може створити цілісний образ і посилити відчуття природності шпалер.

Обирайте меблі з простими формами: Щоб врівноважити сміливість шпалер, обирайте меблі з простими лініями та нейтральних кольорів. Це створить баланс у кімнаті та запобіжить відчуттю перевантаженості.

Пам'ятайте, що яскраві листяні візерунки та живі кольори можуть додати багато індивідуальності вашому приміщенню. Експериментуйте з різними способами використання цього типу шпалер і отримуйте задоволення, створюючи унікальну і живу атмосферу у вашій кімнаті.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини