Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Весела та грайлива атмосфера в дитячій зі шпалерами.

29.03.2023

Створення веселої та грайливої атмосфери в дитячій за допомогою шпалер для стін може стати відмінним способом додати колір, малюнок і текстуру в простір. Ось кілька порад, які допоможуть вам досягти цього:

Використовуйте яскраві та веселі кольори: Використовуйте яскраві та веселі кольори, які візуально стимулюють немовлят і дітей молодшого віку. Сміливі кольори, такі як червоний, жовтий і синій, можуть створити грайливу атмосферу в кімнаті.

Вибирайте химерні візерунки: Вибирайте шпалери з химерними візерунками, такими як горошок, смужки або зірки, щоб створити грайливу атмосферу. Ви також можете вибрати тематичні малюнки, наприклад, тварин, природу або мультфільми.

Оформіть стіну: Подумайте про створення стіни зі сміливим малюнком або яскравим кольором. Це може створити фокусну точку в кімнаті та додати візуальний інтерес до простору. Не забувайте доповнювати її рідними компаньйонами з колекції, це створить гармонію простору.

Змішуйте і поєднуйте візерунки: Не бійтеся змішувати і поєднувати візерунки в дитячій. Це може створити веселу та еклектичну атмосферу і додати візуальний інтерес до простору. Тільки не забудьте вибрати візерунки, які доповнюють один одного і не перегукуються.

Використовуйте фактурні шпалери: Текстуровані шпалери можуть надати стінам глибину і розмірність і створити тактильні відчуття для малюків. Розгляньте можливість використання шпалер із рельєфним малюнком або 3D-ефектом.

Координуйте з іншими предметами декору: Координуйте шпалери з іншими предметами декору в кімнаті, такими як постільна білизна, штори і килими. Це може створити цілісний образ і зв'язати кімнату воєдино.

Не забувайте вибирати кольори і візерунки, які візуально стимулюють немовлят і дітей молодшого віку, створіть стіну-об'єкт, змішуйте і поєднуйте візерунки, використовуйте фактурні шпалери і координуйте їх з іншими предметами декору. Дотримуючись цих порад, ви зможете створити веселу та грайливу атмосферу в дитячій за допомогою шпалер для стін.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини