Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери які додадуть драматизму та візуального інтересу до інтер'єру.

31.03.2023

Шпалери можуть стати чудовим способом додати візуального інтересу у ваш інтер'єр. Ось кілька прикладів і порад, які допоможуть вам максимально використовувати цей універсальний елемент дизайну:

Виберіть правильний малюнок: Враховуйте масштаб малюнка і кольору шпалер. Дрібні візерунки добре підходять для маленьких кімнат, тоді як великі візерунки краще підходять для великих кімнат. Сміливі та яскраві візерунки можуть надати кімнаті драматизму, тоді як м'які та приглушені візерунки створюють більш заспокійливий ефект.

Використовуйте шпалери як акцент: Розгляньте можливість використання шпалер на одній стіні як акцент, щоб створити фокусну точку в кімнаті. Це може стати чудовим способом виділити будь-який предмет меблів, наприклад, ліжко або диван.

Змішуйте і поєднуйте візерунки: Не бійтеся змішувати і поєднувати різні візерунки в одній кімнаті. Для створення цілісного образу використовуйте візерунки, що доповнюють один одного і мають схожу колірну гаму.

Враховуйте текстуру: Текстурні шпалери можуть надати приміщенню глибину і інтерес. Щоб створити вишуканий образ, використовуйте шпалери з текстурою.

Додайте контраст: Для створення контрасту і балансу в кімнаті можна використовувати шпалери зі сміливим малюнком у парі з однотонними меблями або акцентами.

Дотримуючись цих порад, ви можете використовувати шпалери для додання драматизму і візуального інтересу вашому інтер'єру і створення простору, що відображає ваш особистий стиль і смаки.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини