-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

М'ятно-зелені шпалери для заспокійливого інтер'єру.

27.05.2023

М'ятно-зелений - заспокійливий і заспокійливий колір, здатний створити в інтер'єрі розслаблюючу атмосферу. Ось кілька порад, як використовувати м'ято-зелені шпалери для створення заспокійливого інтер'єру:

Виберіть ненав'язливий візерунок, такий як дрібний квітковий або геометричний принт, може додати інтерес до шпалер, не перевантажуючи простір. Це допоможе створити заспокійливу та розслаблюючу атмосферу.

М'ятно-зелений добре поєднується з нейтральними квітами, такими як бежевий, сірий чи білий. Це створить заспокійливу, гармонійну кольорову гаму, яка допоможе розслабитись.

Увімкнення текстурованих елементів, таких як плюшевий килимок або тканий плед, може додати простору глибини та інтересу. Це допоможе створити затишну і сприятливу для відпочинку обстановку.

Природне світло – важливий елемент у створенні заспокійливого інтер'єру. Переконайтеся, що в приміщення проникає якнайбільше природного світла, щоб посилити заспокійливий ефект м'ято-зелених шпалер.

М'ятно-зелені шпалери можуть стати чудовим вибором для створення заспокійливого інтер'єру. Поєднання його з нейтральними кольорами, натуральними матеріалами та додаванням текстури та природного світла може допомогти посилити заспокійливий ефект та створити розслаблюючу атмосферу.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Приймаємо до оплати картки єВідновлення.

Повернення

протягом 14 днів

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю
Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини