-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Як за допомогою шпалер створити відчуття простору і зменшити безлад?

28.05.2023

Шпалери можна використовувати для створення відчуття простору та зменшення безладдя кількома способами. Ось кілька порад про те, як використовувати шпалери, щоб зробити інтер'єр більш просторим і вільним від безладу:

Вибирайте світлі та нейтральні кольори. Світлі та нейтральні шпалери, такі як білий, бежевий або блідо-сірий, можуть зробити кімнату більш відкритою та повітряною. Ці кольори відбивають світло і створюють відчуття відкритості, роблячи простір більшим і просторішим.

Використовуйте шпалери з вертикальними смугами: шпалери з вертикальними смугами можуть створити ілюзію висоти, змушуючи стелю здаватися вищими, а кімната - просторішими. Це може бути особливо ефективним у невеликих приміщеннях.

Вибирайте шпалери з великим малюнком: шпалери з великим малюнком, наприклад, квітковим або геометричним принтом, можуть створити в кімнаті відчуття глибини та об'єму. Це може зробити простір більш просторим та просторим.

Використовуйте шпалери як акцент: замість того, щоб покривати всі стіни шпалерами, використовуйте їх як акцент на одній стіні. Це може створити фокус у кімнаті та відвернути увагу від захаращених областей.

Поєднуйте шпалери з меблями та декором: вибирайте меблі та декор, які поєднуються зі шпалерами, створюючи цілісний вигляд, який робить простір більш організованим та менш захаращеним.

Шпалери можуть бути потужним інструментом для створення відчуття простору та зменшення безладдя в інтер'єрі. Вибираючи світлі та нейтральні кольори, використовуючи вертикальні смуги або великі візерунки, використовуючи шпалери як акцент і поєднуючи меблі та декор, ви можете створити більш простору та гармонійну обстановку.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Приймаємо до оплати картки єВідновлення.

Повернення

протягом 14 днів

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю
Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини