-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Помаранчевий і червоний колір у шпалерах для створення енергійної атмосфери.

30.05.2023

Помаранчевий та червоний – це теплі та енергійні кольори, які можуть оживити будь-який простір.

Вони бувають різних відтінків, від яскравих та сміливих до приглушених та землістих. Виберіть відтінок, що відповідає загальному тону та стилю вашого інтер'єру, та враховуйте кількість природного світла в кімнаті.

Трохи - має велике значення, коли йдеться про помаранчеві та червоні шпалери. Замість того, щоб покривати всю стіну, розгляньте можливість використання її як акцент. Наприклад, ви можете створити характерну стіну з яскравими шпалерами для малювання або використовувати невелику смугу шпалер для створення кордону.

Помаранчевий та червоний кольори можна поєднувати з цілим рядом інших кольорів, щоб створити збалансований та цілісний інтер'єр. Спробуйте поєднувати помаранчеві та червоні шпалери з нейтральними кольорами, такими як бежевий або сірий, або з додатковими кольорами, такими як синій або зелений.

Малюнок шпалер може також впливати на загальну енергію простору. Подумайте про те, щоб вибрати візерунок, який відображатиме настрій, який ви хочете створити. Наприклад, сміливий та абстрактний малюнок може додати хвилювання, а більш приглушений квітковий візерунок може створити заспокійливу та енергійну атмосферу.

За допомогою помаранчевих та червоних шпалер можна створити енергійну та живу атмосферу в інтер'єрі. Вибравши правильний відтінок, використовуючи його як акцент, змішуючи та поєднуючи з іншими кольорами, а також враховуючи малюнок, ви можете створити простір, який буде одночасно яскравим та збалансованим.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Приймаємо до оплати картки єВідновлення.

Повернення

протягом 14 днів

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю
Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини