-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери допомагають візуально збільшити простір.

31.05.2023

Шпалери можуть відігравати важливу роль у створенні ілюзії більшого простору. Але кілька видів та малюнків шпалер, особливо допомагають зорово збільшити простір:

Світлі та яскраві кольори, такі як білий, бежевий, кремовий та пастельні відтінки, відображають більше світла, ніж темні кольори, що допомагає створити повітряне та просторе відчуття. Використовуйте ці кольори на шпалерах, щоб ваша кімната здавалася більшою.

Використання геометричних візерунків, таких як смуги, шеврони та зигзаги, може зробити кімнату довшою або вищою. Вертикальні смуги, наприклад, можуть зробити ваші стелі вищими, а горизонтальні смуги можуть зробити кімнату ширшою.

Шпалери, що відбивають світло, створюють ілюзію глибини в кімнаті, роблячи її більш просторою.

Великомасштабні візерунки, такі як великі квіткові або абстрактні візерунки, можуть створити драматичний ефект, який зробить маленьку кімнату більш просторою. Це пов'язано з тим, що великі візерунки можуть обдурити око, змусивши думати, що кімната більша, ніж вона є насправді.

Текстуровані шпалери, такі як трав'яне полотно або бамбук можуть додати глибини і розміру невеликому простору. Ці шпалери можуть додати візуальний інтерес до ваших стін, а також зробити їх більш просторими.

Якщо підвести підсумок, то шпалери зі світлими і яскравими кольорами, геометричними візерунками, дзеркальними ефектами, великомасштабними малюнками та текстурами можуть допомогти візуально збільшити простір і зробити невелику кімнату просторішою.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Приймаємо до оплати картки єВідновлення.

Повернення

протягом 14 днів

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю
Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини