-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Які текстури обрати в шпалерах для надання простору глибини?

02.06.2023

Вибір правильної текстури шпалер може додати вашим стінам глибину та об'єм, надавши простору більш цікавого та динамічного вигляду. Ось деякі текстури, які слід враховувати під час вибору шпалер:

Шпалери з емітацією натуральних волокон або фактур, що надає їм унікальної та органічної текстури. Цей тип шпалер може додати кімнаті глибини та тепла, і часто використовується у прибережних чи тропічних стилях.

Льняні шпалери мають тонку текстуру, яка може надати кімнаті глибини та вишуканості. Цей тип шпалер добре працює як у традиційному, так і у сучасному дизайні.

Шпалери з фактурою можуть імітувати зовнішній вигляд натуральних матеріалів, таких як камінь або дерево. Цей тип шпалер може додати кімнаті глибину та текстуру та часто використовується у сільському чи промисловому дизайні.

Рельєфні шпалери мають опуклий малюнок або текстуру, що додають стінам глибини та об'єму. Цей тип шпалер добре працює як у традиційному, так і в сучасному дизайні та може створити драматичний ефект при використанні на акцентній стіні.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Приймаємо до оплати картки єВідновлення.

Повернення

протягом 14 днів

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю
Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини