-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери для додання простору розміреності та візуального інтересу.

04.06.2023

При виборі шпалер для надання простору обсягу та візуального інтересу важливо враховувати малюнок, текстуру та колір шпалер.

Шпалери з геометричними візерунками можуть створювати тривимірний ефект, надаючи стінам глибини та візуального інтересу. Вибирайте візерунки зі сміливими лініями та формами, щоб створити відчуття сучасності, або вибирайте більш хитромудрі та витончені візерунки, щоб створити класичний та елегантний вигляд.

Шпалери з текстурованою поверхнею, як-от трав'яна тканина, льон або шовк, можуть створити відчуття глибини та інтересу. Текстуровані шпалери додають приміщенню об'єм, створюючи тактильні відчуття, які можуть зробити простір багатошаровішим та цікавішим.

Шпалери з відбиваючими акцентами, такими як золото, срібло або мідь, можуть додавати простору глибину та об'єм. Металеві шпалери також можуть створити відчуття гламуру та розкоші, залежно від загального дизайну кімнати.

Настінні шпалери можуть додати фокус до кімнати, створюючи візуальний інтерес та глибину. Настінні шпалери можна використовувати для створення ефектної стіни або акцентної стіни, привносячи в простір відчуття драми та хвилювання.

Шпалери зі штучним оздобленням, такий як мармур або текстура дерева, можуть створити відчуття глибини та розміру, надаючи стінам тактильних якостей. Штучне оздоблення може додати текстуру та інтерес до кімнати, створюючи унікальний та індивідуальний вигляд.

При виборі шпалер зважайте на загальний дизайн кімнати та атмосферу, яку ви хочете створити.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Приймаємо до оплати картки єВідновлення.

Повернення

протягом 14 днів

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю
Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини