Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Новини


Всього: 2517

Шпалери - чудовий спосіб додати затишку та краси в дизайн інтер'єру. Ось кілька порад, як створити зручний та красивий простір за допомогою шпалер:
Шпалери можуть відігравати важливу роль у створенні ілюзії більшого простору. Але кілька видів та малюнків шпалер, особливо допомагають зорово збільшити простір:
Помаранчевий та червоний – це теплі та енергійні кольори, які можуть оживити будь-який простір.
Шпалери, які додають інтер'єру розкоші, зазвичай мають хитромудрі візерунки, насичені кольори та високоякісні матеріали. Ось кілька видів шпалер, які допоможуть додати до інтер'єру відчуття розкоші:
Шпалери можна використовувати для створення відчуття простору та зменшення безладдя кількома способами. Ось кілька порад про те, як використовувати шпалери, щоб зробити інтер'єр більш просторим і вільним від безладу:
М'ятно-зелений - заспокійливий і заспокійливий колір, здатний створити в інтер'єрі розслаблюючу атмосферу. Ось кілька порад, як використовувати м'ято-зелені шпалери для створення заспокійливого інтер'єру:
Якщо ви хочете створити в інтер'єрі відчуття простору та легкості, можна розглянути кілька видів шпалер:
Жовті шпалери можуть значно вплинути на відчуття тепла в інтер'єрі. Жовтий – теплий та веселий колір, який часто асоціюється зі щастям, оптимізмом та енергією. Ось кілька способів, якими жовті шпалери можуть вплинути на відчуття тепла в інтер'єрі:
Для створення відчуття тепла та затишку в інтер'єрі можна розглянути кілька видів шпалер:
Блакитний - універсальний колір, який можна використовувати по-різному, щоб створити освіжаючий і розслаблюючий простір. Ось кілька порад щодо їх використання для створення саме освіжаючої атмосфери:
Шпалери з імітацією дерева можуть істотно вплинути на інтер'єр приміщення.
Подивіться кілька варіантів шпалер, які можуть підійти під це завдання:
Коли справа доходить до вибору шпалер для невеликих квартир, важливо враховувати розмір приміщення і те, як вплинуть шпалери на загальний вигляд кімнати. Ось кілька видів шпалер, які добре виглядають у малогабаритних квартирах:
Кольори можуть по-різному впливати на наші емоції, настрій і поведінку. Ось деякі загальні асоціації, які виникають у людей з різними кольорами:
Ми підібрали кілька варіантів шпалер, які добре підходять для відкритих планувань:
Застосування сміливих і яскравих кольорів у шпалерах може стати чудовим способом надати індивідуальність і жвавість вашому житловому простору. Далі, дивіться важливі поради як правильно використовувати сміливі та яскраві кольори в шпалерах:
Вибір привабливих шпалер для стін спальні може стати захоплюючим і творчим процесом. Далі кілька кроків, які допоможуть вам вибрати відповідні шпалери для вашої спальні:
Вибір кольору шпалер може мати значний вплив на загальну атмосферу в будинку. Різні кольори можуть викликати різні емоції і створювати різний настрій, і правильний вибір кольору шпалер може допомогти створити цілісну і гармонійну атмосферу в приміщенні....
Шпалери можуть стати ефективним інструментом для створення відчуття природи та релаксації в інтер'єрі. Ось кілька практичних порад щодо використання шпалер для створення заспокійливої атмосфери в приміщенні:
Світло-рожеві шпалери можуть створити свіжу і яскраву атмосферу в інтер'єрі, особливо якщо використовувати їх таким чином, щоб викликати відчуття весни і пробудження:

Всього: 2517Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю