-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Договір публічної оферти

Інтернет-магазин oboi.ua, далі іменований як "Продавець", пропонує будь-якій фізичній або юридичній особі, далі іменується як "Покупець", розмістити "Замовлення" і здійснити покупку товарів, які розміщені на сайті oboi.ua.

Оформляючи замовлення на Сайті, Покупець добровільно підтверджує прийняття викладених нижче:

1. Загальні положення

1.1. Цей Договір є публічною офертою і не вимагає підписання (відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як Договір, підписаний на папері.

1.2. У разі прийняття умов цього Договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (або юридична особа), що проводить акцепт оферти, стає Покупцем.

Акцептом є факт оплати Замовлення:

1) здійснення оплати за товар

1.3. Продавець здійснює роздрібний продаж шпалер і супутніх товарів через інтернет-магазин oboi.ua

1.4. В рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару відповідно певного артикулу) товарної позиції.

1.5. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

2. Права і обов'язки покупця

2.1. Для оформлення замовлення Покупець здійснює замовлення на Сайті, здійснює дзвінок або приходить в офіс для оформлення Замовлення.

2.2. У разі виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням Замовлення Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

2.3. Покупець зобов'язується правильно надати:

  • прізвище, ім'я, по батькові - одержувача;
  • телефон для зв'язку;
  • електронну пошту;
  • повна адреса доставки.

2.4. Покупець зобов'язується зустріти кур'єра транспортної компанії в певний час за вказаною адресою доставки, після попереднього дзвінка кур'єра або у відповідний термін, що встановлюються транспортною компанією забрати свій Замовлення в відділенні транспортної компанії.

2.5. Покупець має право відмовитися від доставленого товару.

Здійснюючи акцепт даного Договору оферти Покупець виявляє свою згоду на те, що при відмові від товару Покупець сплачує витрати на обслуговування його Замовлення, транспортні витрати та ін. адміністративні витрати в розмірі 10% вартості замовлення, але не менше 100 грн.

2.7. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині в розділі Оплата і доставка.

При виборі післяплати, оплату послуг за пересилання грошей транспортної компанії оплачує Продавець.

При виборі оплати на розрахунковий рахунок Продавця, через Термінал самообслуговування "Приват Банк",% (відсоток) банку оплачує Покупець.

При оплати через апарат еквайрингу в офісі Продавця,% (відсоток) банку оплачує Продавець.

3. Права і обов'язки продавця

3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття Замовлення по телефону і / або електронній пошті.

3.2. Продавець зобов'язується поставити товар у відповідності з отриманим Замовленням, в кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем і зафіксованими в рахунку.

3.3. Продавець гарантує відповідність якості, цілісності упаковки і єдиної партії в кожному артикулі.

Якщо це знижений у ціні товар, або в одному замовленому артикул різні партії, про це Покупець повідомляється в обов'язковому порядку і відвантаження відбувається після його усної згоди на це.

Заявлені на Сайті колір може незначно відрізнятися від зразка в силу різних характеристик моніторів.

3.4. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

4. Доставка

4.1. Доставка товарів здійснюється по всій території України транспортними компаніями Нова пошта і кур'єром по Києву, Одесі.

4.2. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Покупцем. Проте, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.3. Вартість доставки товару бере на себе Продавець.

4.4. При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити посилку. Якщо після відкриття виявлено недостачу, підміна або пошкодження товару, то Покупець повинен скласти Акт і повідомити про проблему Продавцю будь-яким доступним способом. В іншому випадку Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

5. Вартість товарів

5.1. Точна вартість товарів указана в каталозі на Сайті и застосовується для всіх Замовлень в сукупності по всіх позиціях з кількістю дві і більше одиниці (рулону) товару.

Система знижок від суми Замовлення вказана на сайті і застосовуються до всіх Замовлень вартістю понад 2000 грн (2000,01 грн і вище)

Система знижок не поширюється на Акційні товари (приклад представлення ціни акційного товару: 847.67 590.60 грн./рулон)

Ціна товарів в замовленні фіксується в гривні на 1 (одну) добу (24 години) після оформлення Замовлення, якщо в цей період Замовлення не сплачено, виставлений рахунок вважається не дійсним і Замовлення підлягає уточненню: ціна товару підлягає коригування відповідно до актуальної на сайті.

5.2. Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6. Повернення товару та рекламації

6.1. Покупець може повернути або обміняти товар належної якості в цілій заводській упаковці протягом 14 днів з моменту поставки Замовлення, здійснюючи акцепт даного Договору оферти Покупець виявляє свою згоду на те, що Продавець утримує суму витрачену на обслуговування повернення або обміну товару відповідно до п.2.5 цього Договору публічної оферти. Повернення товару Покупець здійснює на адресу магазину.

Обмін товару належної якості в 14 денний термін після його отримання Покупцем, здійснюється, якщо: він не використовувався, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, етикетка та заводська упаковка, а також при наявності документа, що підтверджує покупку даного товару у Продавця.

Можливий до повернення Один відкритий рулон належної якості, за умови що у нього збережений товарний вид, цілісність і етикетка (рівна, не пом'ята, без дефектів). Для збереження товарної якості рулону без заводської упаковки, настійно рекомендуємо Покупцеві відкривши рулон, в разі, якщо він хоче повернути його Продавцю, упакувати такий рулон і його етикетку в стрейч плівку, перед відправкою транспортною компанією, рішення про повернення вартості за такий рулон приймається після отримання рулону Продавцем і перевірки його товарних якостей.

Термін повернення Відкритого рулону з порушеною заводський упаковкою можливий в термін 7 днів з моменту отримання такого рулону Покупцем.

6.2. У разі виявлення браку, Покупець зобов'язується поставити до відома про це Продавця в строк 14 днів з моменту отримання Замовлення.

Брак виявляється шляхом обклеювання на стіну смуг необхідної довжини з одного цілого рулону (3 смуги), браковані рулони одного артикля, однієї партії, використані понад одного - Поверненню та обміну не підлягають, з тієї причини, що для визначення браку на рулонному матеріалі однієї партії, досить виклеювати один рулон для визначення браку на ньому, а для обміну і / або повернення необхідно мати цілі, не пошкоджені рулони в заводській упаковці з етикеткою.

Для підтвердження дефекту, обклеєні смуги знімаються зі стіни, липкими стікерами або іншим способом, який не залишає слідів на шпалерах, відзначаються місця які на думку Покупця є браком і товар передається на експертизу Продавцю. У разі підтвердження браку, Покупцеві відшкодовується повна вартість товару або пропонується заміна, витрати на пересилку в такому випадку і витрати на обслуговування такого Замовлення бере на себе Продавець.

Не є заводським браком і не приймаються до поверненню та обміну шпалери які виглядають на стіні не належним чином, з причин: неправильний вибір клею (як результат: видно шви, відклеюються шпалери та ін.); неякісне наклеїння шпалер (як результат: видно шви, бульбашки повітря, постає не рівна фактура поверхні через не якісну основу стіни та ін.) яка зроблена в НЕ відповідно до технології наклеювання конкретного виду шпалер (див. інструкції на сайтах виробників); будь-яких механічних пошкоджень після отримання товару, при доставці від служби доставки до місця нвклеювання та / або зберігання Покупцем цілих, нерозпакованих рулонів до моменту обклеювання; а так само шпалери з неушкоджених фабричних упаковкою (Більше одного рулону, в разі бракованих шпалер) і / або загубленою етикеткою.

Браковані шпалери, розпаковані і використані більше одного рулону (3-х смуг) - поверненню та обміну не підлягають.

6.3. Товари поставляються "під Замовлення". Всі товари (шпалери) які поставляються індивідуально " під Замовлення " Покупця, тобто на момент здійснення Замовлення їх немає в наявності на території України і вони поставляються під особисті потреби в індивідуальнійу кількості, в однаковій унікальній партії " під Замовлення " Покупця в обумовлені терміни. На такі Замовлення діють такі умови:

- після здійснення передоплати за таким Замовленням, індивідуальне Замовлення відправляється "в роботу" ;, Покупець не може скасувати Замовлення і не може вимагати повернення суми попередньої оплати. Якщо після виконання такого Замовлення, Покупець категорично відмовляється його забрати, сума передоплати не повертається і йде на відшкодування витрат Продавця пов'язаних з цим Замовленням.

- після отримання Замовлення на руки, товар належної якості не підлягає поверненню та обміну якщо товар поставляється " під Замовлення " під особисті потреби в індивідуальній кількості.

7. Прочие условия

7.1. Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

7.2. Вся інформація, надана Покупцем Продавцю, не може бути передана для ознайомлення і / або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації і випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.

7.3. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.

7.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Всі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди суперечки буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8. Термін дії цього договору

8.1. Цей договір вступає в силу з дати оплати Замовлення відповідно до акцептом оферти п. 1.2 і діє до виконання всіх умов.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Приймаємо до оплати картки єВідновлення.

Повернення

протягом 14 днів

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю