-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Правила роботи

Зв'язок з нами

 • За телефонами:
  +380 97 256-46-58
  +380 63 579-74-05
  +380 99 564-80-31
  +380 44 247- 56-00

Графік роботи

 • Щодня з 09:00 до 20:00
 • Неробочі дні в році: 31 грудня, 1 січня, Великдень.

Замовлення, що надійшли після 20:00, будуть оброблені в найближчий робочий день.

Оформляючи замовлення на сайті, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Магазин залишає за собою право на використання даної інформації в маркетингових цілях в рамках надання послуг продажу товарів.

Дотримуйтесь рекомендації - вони збережуть гроші та час:

Відріжте від рулону 2-3 полотна, з урахуванням раппорта (якщо він є), додавши по 3-5 см. Знизу і зверху для вирівнювання. Пронумеруйте верхній кут полотен, згідно з порядком відрізання, наклеювати полотна слід в тому ж порядку. На етикетці кожного рулону вказується спосіб підгонки малюнка (див. Позначення на шпалерах).

Наклейте 2-3 полотна, дайте висохнути протягом 1,5-2 годин, ще раз уважно огляньте. У разі виявлення, будь-яких невідповідностей Не намагайтесь відкрити наступні рулони. Претензії після наклеювання більше 3-х полотен (1 рулону) не приймаються. Етикетки з рулонів необхідно зберігати до повного завершення робіт. Без пред'явлення етикеток претензії не приймаються.

Ніколи не відкривайте більше 1 рулону, не переконавшись, що поклеєний попередній рулон відповідає Вашим очікуванням.

Дотримуйтесь рекомендацій на етикетці та на сайті виробника. За потреби запитайте додаткову інформацію.

Якщо шпалери виявилися браковані, зніміть зі стіни полотна, обведіть олівцем місце/я браку, упакуйте з доданою до них етикеткою і зв'яжіться з нами. У найкоротші терміни менеджером буде вирішено питання про заміну бракованих шпалер.

Шпалери потрібно буде відправити нам, після підтвердження нами браку, Вам будуть відправлені аналогічні шпалери, витрати на доставку по заміні браку ми беремо на себе.

Купили зайве? Залишилися рулони після поклейки?

Повернення невідкритих рулонів без проблем! У вас гарантовано є 14 днів з того моменту, як ви отримали шпалери від кур'єра, в салоні партнера або на відділенні перевізника до того моменту, як ви їх відправите назад або повернете в салон. Правила та умови повернення.

Але ж пам'ятайте! Один-два цілих рулони кожного артикля у вашому запасі істотно полегшує у майбутньому можливий косметичний ремонт і знижує його вартість. Через рік-два знайти вашу партію потрібного артикля, а через три роки – і сам артикль, практично неможливо.

Правила та умови заміни браку

ВАЖЛИВО! Браковані розкриті рулони більше одного обміну не підлягають. Перед наклеюванням уважно огляньте перший рулон на предмет наявності браку. Після того як шпалери були розрізані і на них був виявлений брак, претензії приймаються тільки по одному відкритому рулону, і тільки при наявності етикетки. Якщо брак виявлений, зв'яжіться з менеджером магазину для уточнення подальших дій. Детальніше дивіться в Правила і умови повернення.

Договор публічної оферти

С договором публічної оферти можна ознайомитися тут
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Приймаємо до оплати картки єВідновлення.

Повернення

протягом 14 днів

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю