-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Правила роботи

Як замовити

Оформити замовлення на вибрані Вами товари можна будь-яким з наступних способів:

 • Через спеціальну форму (кошик) інтернет магазину;
 • За телефонами:
  +380 97 256-46-58
  +380 63 579-74-05
  +380 99 564-80-31
  +380 44 247- 56-00

Графік роботи

 • Щодня з 09:00 до 20:00
 • Неробочі дні в році: 31 грудня, 1 січня, Великдень.

Замовлення, що надійшли після 20:00, будуть оброблені в найближчий робочий день.

Оформляючи замовлення на сайті, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Магазин залишає за собою право на використання даної інформації в маркетингових цілях в рамках надання послуг продажу товарів.

Правила та умови заміни браку

ВАЖЛИВО! Браковані розкриті рулони більше одного обміну не підлягають. Перед наклеюванням уважно огляньте перший рулон на предмет наявності браку. Після того як шпалери були розрізані і на них був виявлений брак, претензії приймаються тільки по одному відкритому рулону, і тільки при наявності етикетки. Якщо брак виявлений, зв'яжіться з менеджером магазину для уточнення подальших дій. Детальніше дивіться в Правила і умови повернення.

Дотримуйтесь рекомендації:

Відріжте від рулону 2-3 полотна, з урахуванням раппорта (якщо він є), додавши по 3-5 см. Знизу і зверху для вирівнювання. Пронумеруйте верхній кут полотен, згідно з порядком відрізання, наклеювати полотна слід в тому ж порядку. На етикетці кожного рулону вказується спосіб підгонки малюнка (див. Позначення на шпалерах).

Наклейте 2-3 полотна, дайте висохнути протягом 1,5-2 годин, ще раз уважно огляньте. У разі виявлення, будь-яких невідповідностей Не намагайтесь відкрити наступні рулони. Претензії після наклеювання більше 3-х полотен (1 рулону) не приймаються. Етикетки з рулонів необхідно зберігати до повного завершення робіт. Без пред'явлення етикеток претензії не приймаються.

Якщо шпалери виявилися браковані, зніміть зі стіни полотна, обведіть олівцем місце/я браку, упакуйте з доданою до них етикеткою і зв'яжіться з нами. У найкоротші терміни менеджером буде вирішено питання про заміну бракованих шпалер.

Шпалери потрібно буде відправити нам, після підтвердження нами браку, Вам будуть відправлені аналогічні шпалери, витрати на доставку по заміні браку ми беремо на себе.
Доставка

Безкоштовно

Кур'єром по Києву, Нова пошта

Оплата

Наложений платіж - за наш рахунок,
сплачуйте лише вартість товару.

Оплата готівкою, Безготівковий розрахунок

Повернення

Гарантоване повернення товарів на протязі 14 днів

Самовивіз

 • Київ, вул. Мишуги, 10 (ст.м. Позняки)
 • Київ, ТЦ БудМайдан, Окружна
 • Ірпінь, вул. Соборна,126
 • Вишневе, вул. Л.Українки, 74А

Прикинь шпалери в себе вдома

Ми приймаємо до повернення один відкритий рулон з етикеткою (за умови збереження його цілісності і товарного вигляду)

Передзвоніть мені