-1%
від 2,000 грн |
-2%
від 4,000 грн |
-3%
від 6,000 грн |
-4%
від 8,000 грн |
-5%
від 10,000 грн |
Підготовка поверхні. Ретельно очистіть стіну від старих шпалер шпателем, змочивши попередньо проблемні ділянки содовим або мильним розчином. В окремих випадках можливе застосування наждачного паперу або шліфувальної машинки.
Зніміть плінтуси, лиштви. При можливості, зніміть кришки вимикачів і розеток, попередньо відключивши електрику. Оголені дроти закрийте пластиковими заглушками.
Очищену стіну заґрунтуйте шаром клею, розвівши його в 2-3 рази рідшим, ніж для нанесення на шпалери.
Наріжте полотнища потрібної довжини, залишаючи невеликий запас, з урахуванням підгонки візерунка. На шпалери нанесіть клей для паперових шпалер від центру до країв, складіть для просочення на деякий час. Головне, стежте, щоб шпалери просочилися клеєм, але не встигли розмокнути.
На стіні за допомогою схилу або рівня намітьте направляючу вертикальну лінію, яка допоможе рівно наклеїти перше полотнище, а, отже, і всі інші.
Шпалери зручно клеїти удвох: один клеїть, другий допомагає і стежить, щоб шпалери лягали рівно.
Наклеєні шпалери розгладьте валиком для шпалер або чистою сухою ганчіркою. Якщо, незважаючи на ваші старання, утворилися повітряні бульбашки, проколіть їх голкою.
Дійшовши до кута, обріжте полотнище уздовж, залишивши допуск в кілька сантиметрів від місця згину. Наступну стіну обклеювати заново, з використанням схилу.
Рівно обріжте надлишки шпалер. Сушити наклеєні шпалери слід при кімнатній температурі, уникаючи протягів.