Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Limonta Boscoreale тепер в нашому магазині

21.12.2016

Незабутні враження від міста Боскореале втілилися в прекрасному дизайні італійських шпалер для стін Limonta Boscoreale. Спокійна розкіш візерунків і колірних поєднань, достовірність венеціанської штукатурки наповнять Ваш будинок атмосферою чудової Італії.

Саме стриманість дизайну колекції шпалер Limonta Boscoreale робить її особливою - це те багатство, яке зробить Ваш інтер'єр не тільки насиченим італійським колоритом, але і елегантним. Сучасний дизайн в Італії ввібрав в себе все найкраще з багатовікової культури своєї країни, це стосується і дизайну шпалер фабрики Limonta, їх можна вважати еталоном декору стін - це бездоганний смак, гармонія мотивів і неймовірне співзвуччя нашому часу. Красиві шпалери Limonta Boscoreale з рослинними візерунками, з листям, з неоднорідним фоном можна з успіхом використовувати і для класичного інтер'єру, і для сучасного. Приємний вибір, кращі ціни, бездоганні консультації і вдалу покупку Вам гарантує інтернет магазин шпалер Oboi.ua.

Дизайни колекції шпалер для стін Limonta Boscoreale:

Переглянути всі вінілові шпалери на флізеліновій основі Limonta Boscoreale.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі Limonta Boscoreale

Колекція шпалер для стін Boscoreale Limonta в інтер'єрах

Подивитися повну галерею інтер'єрів Limonta Boscoreale.


Oboi.ua - це оперативна доставка, новітні модні, надійний сервіс, зручний інтерфейс.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Limonta Boscoreale Новини