Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери, що розширюють простір у спальні?

07.05.2022

Бажаєте, щоб ваша спальня здавалася просторішою і більшою? Використовуйте для оформлення стін шпалери, що візуально розширюють простір. Наприклад, настінні панно та шпалери для спальні із колекції One Roll One Motif 2 від знаменитого бренду GranDeco.

Унікальні візерунки, гарні малюнки та принти цих настінних покриттів створюють оптичний ефект, завдяки якому навіть невелике приміщення здається більш просторим. Це ідеальні шпалери для маленької спальні та кімнати витягнутої форми. За допомогою правильно підібраних за кольором та малюнком шпалер можна зорово скоригувати розміри приміщення, розставити візуальні акценти, завдяки яким інтер'єр виглядатиме неординарно та гармонійно. Перегляньте зразки з колекції One Roll One Motif 2 від GranDeco, запропоновані у нашому каталозі. Це чудові панно та шпалери, які прикрасять вашу спальню та зроблять її мальовничою, комфортною для відпочинку та проведення часу.

До шпалер з малюнком ви можете підібрати нейтральні шпалери-компаньйони. Зробити це легко за допомогою онлайн сервісу на нашому сайті лише за один клік.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини