Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Модні шпалери для дитячої 2022

12.05.2022

Перед цією стильною красою складно встояти. Модні дитячі шпалери із колекції Pippo від іспанського бренду ICH зачаровують з першого погляду. Не даремно вони користуються величезною популярністю. Витончена безпосередність їх дизайну наповнить дитячу кімнату гармонією та гарним настроєм.

Шпалери Pippo від ICH можна розглядати годинами. Їхні малюнки наповнені тонкими деталями і при цьому виглядають легкими та ненав'язливими. Вони викликають інтерес і стимулюють фантазію, розповідаючи захоплюючі історії про життя екзотичних звірят або пригоди повітроплавців. У колекції ви знайдете модні шпалери для дітей із симпатичними мавпочками, коалами, жирафами, леопардами, пальмами та кактусами. Інша цікава тема - всілякі літальні апарати. Шпалери з літаками, дирижаблями, повітряними кулями підійдуть як у кімнату хлопчика, так і дівчатка, адже вони такі гарні. Малюнки виконані на білому тлі, завдяки чому створюється відчуття свіжості та легкості.

Зверніть увагу на матеріал цих настінних покриттів. Це паперові шпалери для дітей, екологічні та безпечні.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини