Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери з чіткими лініями та простими формами.

14.03.2023

Шпалери з чіткими лініями і простими формами можуть надати кімнаті сучасного і мінімалістичного вигляду. Ось кілька порад щодо використання цього типу шпалер:

Зберігайте простоту колірної палітри: Використання обмеженої колірної палітри допоможе підкреслити чисті лінії і прості форми шпалер. Дотримуйтеся нейтральних кольорів або виберіть один або два сміливих акцентних кольори, щоб додати інтересу.

Використовуйте їх у невеликих дозах: Хоча чіткі лінії та прості форми можуть створити потужний ефект, занадто велика їхня кількість може бути переважною. Подумайте про використання шпалер на акцентній стіні або в невеликій кімнаті, щоб не перевантажувати простір.

Створіть контраст: Поєднання шпалер з контрастними елементами може створити динамічний ефект. Наприклад, поєднуйте геометричні шпалери з м'яким килимом з текстурою або акцентним елементом з натурального дерева.

Експериментуйте з розміром малюнка: Залежно від розміру кімнати, розмір малюнка шпалер може мати велике значення. Дрібніший малюнок може створити тонкий і стриманий ефект, у той час як великий малюнок може бути більш ефектним.

Враховуйте освітлення: Освітлення може вплинути на те, як шпалери будуть виглядати в кімнаті. При виборі шпалер з чистими лініями і простими формами враховуйте природне і штучне освітлення приміщення.

Змішуйте і поєднуйте: Змішування різних малюнків і текстур може надати приміщенню глибину і інтерес. Подумайте про використання простих шпалер з килимом зі сміливим малюнком або фактурними подушками.

Використовуйте як фон: Шпалери з чіткими лініями і простими формами можуть стати чудовим фоном для творів мистецтва або інших декоративних елементів. Використовуйте шпалери як чисте полотно для демонстрації ваших улюблених творів.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини