Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Смугасті шпалери для створення різних інтер'єрів!

16.03.2023

Смугасті шпалери можуть стати універсальним і стильним доповненням до будь-якої кімнати. Ось кілька прикладів і порад про те, як використовувати смугасті шпалери для створення різних інтер'єрів:

Класичний і традиційний: У класичних і традиційних інтер'єрах часто використовуються смугасті шпалери з тонким малюнком і приглушеними кольорами. Виберіть шпалери з тонкими, рівномірно розташованими смужками в нейтральній колірній палітрі, щоб створити позачасовий образ вашого інтер'єру.

Сміливий і сучасний: Для створення сміливого і сучасного образу використовуйте шпалери в смужку з товстими нерівномірними смугами яскравих контрастних кольорів. Такий тип шпалер може створити динамічний і візуально цікавий ефект, особливо в поєднанні з сучасними меблями та аксесуарами.

Прибережна і морська тематика: Смугасті шпалери також можна використовувати для створення прибережної або морської тематики. Подумайте про використання шпалер із синіми та білими смугами, щоб нагадати про кольори океану. Для завершення образу поєднуйте їх з натуральними матеріалами, такими як ротанг або плетені вироби.

Ретро і вінтаж: В інтер'єрах у стилі ретро і вінтаж часто використовуються шпалери з графічними смугами яскравих, сміливих кольорів. Шукайте шпалери з грайливим, химерним малюнком, щоб створити веселий і ностальгічний образ.

Мінімалізм і скандинавський стиль: Для мінімалізму і скандинавського стилю обирайте шпалери з тонкими, ледь помітними смужками в нейтральній колірній палітрі. Такий тип шпалер може додати текстуру і інтерес до простору, не перевантажуючи його.

Смугаста акцентна стіна: Смугасті шпалери також можна використовувати на одній акцентній стіні, щоб надати кімнаті інтерес і глибину. Подумайте про використання шпалер з горизонтальними смугами, щоб створити ілюзію ширшого простору, або з вертикальними смугами, щоб створити ілюзію більш високої стелі.

Змішуйте і поєднуйте: Шпалери в смужку можна поєднувати з іншими візерунками і текстурами, щоб створити багатошаровий і візуально цікавий образ. Розгляньте варіант використання смугастих шпалер з килимом або подушкою з квітковим або геометричним малюнком, щоб надати приміщенню глибину і текстуру.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини