Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери з блискучими срібними, золотими чи мідними акцентами.

18.03.2023

Використання шпалер з блискучими металевими акцентами може надати гламур і вишуканість будь-якому приміщенню. Ось кілька прикладів і порад, які слід враховувати під час використання шпалер зі срібними, золотими або мідними блискучими акцентами:

Виберіть відповідну кімнату: Шпалери з блискучими металевими акцентами мають гарний вигляд у кімнатах з природними або штучними джерелами світла, адже мерехтливий ефект буде підкреслюватися світлом. Розгляньте можливість використання цього типу шпалер у вітальнях, їдальнях або спальнях.

Виберіть колірну гаму, що доповнює: Враховуйте колір блискучих акцентів і вибирайте кольори, які їх доповнюють. Наприклад, золоті блискучі акценти можна поєднувати з теплими кольорами, такими як бежевий або коричневий, а срібні блискучі акценти можна поєднувати з холодними кольорами, такими як синій або зелений.

Використовуйте економно: Щоб не перевантажувати кімнату занадто великою кількістю блискіток, використовуйте шпалери на стіні або як акцент на одній стіні. Це допоможе створити фокусну точку, не перевантажуючи кімнату.

Координуйте з меблями: При використанні шпалер з металевими акцентами важливо узгодити їх з меблями в кімнаті. Вибирайте меблі та декор, які доповнюють кольори шпалер, але уникайте використання інших металевих акцентів, оскільки це може призвести до змішування текстур.

Не перевантажуйте: При використанні шпалер з блискучими металевими акцентами важливо, щоб інша частина кімнати була врівноважено "простою". Уникайте використання насичених візерунків або текстур, обирайте прості меблі та декор, щоб створити цілісний образ.

Продумайте освітлення: Те, як металеві акценти відбивають світло, може змінюватися залежно від освітлення в кімнаті. Експериментуйте з різними типами освітлення, щоб створити різні ефекти зі шпалерами.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини