Шановні клієнти!
Пропонуємо спеціальні умови покупки тим, хто відновлює житло від пошкоджень внаслідок військових дій.
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери в стилі Арт-деко.

23.03.2023

Арт-деко - це стиль у дизайні, який був популярним у період з 1920-х до 1930-х років. Він характеризується геометричними формами, яскравими кольорами та розкішними деталями. Якщо ви шукаєте шпалери в стилі арт-деко, рекомендуємо звернути увагу на такі варіанти:

Геометричні візерунки - шпалери з яскравими геометричними візерунками - один із найпоширеніших варіантів у стилі арт-деко. Часто використовуються візерунки у вигляді трикутників, квадратів та зигзагів.

Металеві відтінки – золото, срібло та мідь – це кольори, які присутні в арт-деко дизайні. Ви можете знайти шпалери з металевим відтінком, який додає блиск та розкіш у вашу кімнату.

Зображення тварин та рослинності - в арт-деко дизайні часто використовуються зображення тварин та рослинності, такі як леопарди, павичі та пальмове листя. Такі шпалери додають екзотичний та елегантний шарм в інтер'єр.

Геометричні форми у дзеркальному відображенні – ще один популярний елемент арт-деко дизайну. Шпалери з таким візерунком виглядають симетричними та розкішними.

Яскраві кольори - арт-деко дизайн часто використовує яскраві кольори, такі як червоний, синій та зелений. Шпалери в яскравих відтінках можуть принести життя в будь-яку кімнату і додати зухвалості в дизайн.

Сподіваємось, ці ідеї допоможуть вам вибрати шпалери у стилі арт-деко, який підходить вашому смаку.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини