-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери які підкреслюють простоту та функціональність.

28.03.2023

Якщо ви хочете використовувати шпалери в інтер'єрі, який підкреслює простоту і функціональність, ось кілька прикладів з нових колекцій шпалер і порад, які можуть вам допомогти:

Вибирайте простий малюнок: Вибирайте шпалери з простим і стриманим малюнком. Використовуйте однотонні кольори, смужки або геометричні фігури, щоб створити чистий і простий вигляд. Уникайте занадто складних візерунків, які можуть відволікати і вибиватися із загальної простоти простору.

Використовуйте нейтральні кольори: Нейтральні кольори, такі як білий, бежевий або сірий, створюють спокійну і стриману атмосферу. Ці кольори також добре поєднуються з різними стилями дизайну і можуть доповнювати різні типи меблів і декору.

Зробіть меблі та декор мінімальними: Для збереження простоти і функціональності меблі та декор мають бути мінімальними. Це допоможе створити вільну від безладу обстановку і дасть змогу шпалерам стати головним акцентом у кімнаті.

Враховуйте текстуру: Шпалери з тонкою текстурою, наприклад, з лляними або трав'яними вертикальними лініями, можуть надати стінам глибину і інтерес, не будучи занадто сміливими. Такі текстури можуть створити теплу і привабливу атмосферу, яка доповнить простоту простору.

Використовуйте освітлення для поліпшення простору: Освітлення може зіграти вирішальну роль у створенні простого і функціонального простору. Розгляньте можливість використання м'якого освітлення або природного світла, щоб підкреслити шпалери і створити теплу і привабливу атмосферу.

Дотримуючись цих порад, ви зможете використовувати шпалери в інтер'єрах, які підкреслюють простоту і функціональність. Не забудьте вибрати простий малюнок, використовувати нейтральні кольори, створити акцентну стіну, зробити меблі та декор мінімальними, враховувати текстуру і використовувати освітлення для поліпшення простору. Це допоможе створити спокійну і привабливу атмосферу, що сприяє простоті та функціональності.
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Приймаємо до оплати картки єВідновлення.

Повернення

протягом 14 днів

Самовивіз

Самовивіз з нашого салону Позняки можливий в дні роботи або за домовленістю

2023

Теги: Шпалери Шпалери для стін Новини