Шановні клієнти!
Не додзвонилися? Напишіть нам у Viber.
Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Тренди в шпалерах 2021

Ультимативний сірий - перший відтінок, насправді в шпалерах він вибився в тренди вже давно. З кожним роком кількість Покупців віддають перевагу сірому все більше. Це пов'язано з тим, що покупець швидше вчиться дизайну ніж раніше, завдяки експертам в Instagram та YouTube за короткий час будь-який зацікавлений в інтер'єрному дизайні опановує ази і сприймає сірий не як «ой якийсь він похмурий», а як ідеальне тло для всього інтер'єру.

На тлі сірих шпалер «розкриваються» практично всі відтінки, але особливо жовтий, рожевий, помаранчевий. Ось до речі і основна причина чому другий відтінок 2021 - це життєрадісний жовтий. Насправді тільки застосовуючи сірий як фон, можна отримати яскравий і стильний, а не «наляпістий» інтер'єр. Оду сірому відтінку, як і прекрасному жовтому, ми можемо співати довго, якщо перейти до прикладів, то в трендах 2021 безсумнівно будуть:
Доставка

Безкоштовно

для замовлень від 999 грн.

До відділення Нова пошта ( карта )

Кур'єром по Києву

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

Самовивіз з салонів БудМайдан та Позняки можливий в дні роботи салонів

Передзвоніть мені