Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Тренди в шпалерах на 2022 рік

Якщо всі шпалери у нових колекціях 2022 розділити на групи, в основному ми бачимо різноманітність: металевих відтінків що відбивають світло, насичені зелені, теракотові, жовті та пастельні відтінки. З текстур все більш популярні, і це відбивається на трендах 2022, більш рельєфні, тактильно приємні фактури. Малюнки на шпалерах починають більше йти від геометрії, яка панувала останні роки, у м'якіші круглі форми. При цьому не спадаюча популярність природних мотивів, у нових шпалерах 2022 представлена ​​ще більш витонченими візерунками із зображенням природи та квітів.

Головні відтінки і візерунки в нових колекціях шпалер 2022.

Нюанси металу - гармонія тепла та гламуру.

Нюанси металу завжди створюють благородну атмосферу. Влучне освітлення посилює цей ефект, і металеві відтінки починають сяяти.Бежевий, затишний відтінок – як баланс в інтер'єрі.

Бежевий відтінок створює баланс та можливість розвинути інтер'єр у різні тематичні історії. Але все ж таки ми радимо поєднувати бежевий з натуральними відтінками, для більшої гармонії простору.Синій розкривається в симфонії простору.

Синій відтінок у колекціях 2022 року простежується як в однотонних шпалерах, так і в дизайнах. Він гармонійний і глибокий, що дозволяє зробити з його допомогою акцент в інтер'єрі.Жовтий, сонячний та теплий.

Сонячний і затишний, як маленьке курча. Жовтий відтінок у колекціях шпалер 2022 покликаний привнести в інтер'єри гармонію теплоти та сонячного світла.Теракотовий – затишне рішення.

Теракотовий відтінок, затишний як улюблений теплий шарф, в якому так приємно ховатися від поганої погоди. В інтер'єрі теракотовий створює відчуття захищеності та сили.Біло-блакитний, небесний повітряний відтінок.

Завжди є інтер'єри, які просто вимагають повітрянності та легкості, як маленькі діти солодку вату, і саме для таких інтер'єрів у колекціях 2022 року величезний вибір таких шпалер.Соковитий зелений.

Уявіть, що зараз не грудень, а квітень, все навколо пахне і соковита зелена трава і зелень рослин наповнює простір все більше і більше з кожним днем. Саме цю всепоглинаючу силу соковитого зеленого відтінку дизайнери намагалися передати до колекції шпалер 2022 року.Сірий колір в інтер'єрі як старий друг, який може безтурботно і вдумливо вислухати все, що ви йому розповідаєте. Сірі відтінки приймають і балансують практично будь-який інший відтінок в інтер'єрі завдяки своїй ахроматичності, недаремно останні роки це улюблений відтінок більшості українських дизайнерів інтер'єрів.Коралово-рожевий, ніжний та енергійний.

Модний і сучасний, новий за своєю популярністю відтінок, який бере серця все більшої кількості людей, і звичайно ми зустрічаємо його в нових колекціях шпалер 2022 року. Подивимося протягом 2022 року як зустрінуть його наші улюблені покупці і як він виглядатиме в наших українських інтер'єрах, но те що ми бачимо про цей відтінок в каталогах шпалер та презентаціях фабрик нам дуже подобається.


Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені