• +380 97 256-46-58
  • +380 63 579-74-05
  • +380 99 564-80-31
  • +380 44 247-56-00
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Шпалери KT Exclusive

Компанія KT Exclusive є світовим лідером в сфері інтер'єрного дизайну, спеціалізуючись на випуску настінних покриттів класу люкс і преміум, а також висококласних інтер'єрних тканин.

KT Exclusive

Компанія KT Exclusive є світовим лідером в сфері інтер'єрного дизайну, спеціалізуючись на випуску настінних покриттів класу люкс і преміум, а також висококласних інтер'єрних тканин.

З моменту створення в 1996 році компанія КТ Exclusive стрімко розвивалася, розширюючи мережу дистриб'юторів до всесвітньої і знаходячи сильні позиції на всіх найперспективніших ринках, таких як країни Європи, Україна, Росія і країни СНД, країни Арабського Сходу, Китай.

Гордістю фірми, що працює у вищому і середньому сегменті ринку, є виняткова якість і унікальність дизайнів настінних покриттів і декоративних тканин, вироблених на найсучаснішому обладнанні з використанням новітніх технологій.

Асортимент продукції КТ Exclusive налічує понад 20 тисяч артикулів і включає в себе шпалери, в тому числі текстильні, фотошпалери і фотопанно. Постійні інвестиції в процес розробки новинок в поєднанні з креативністю дизайнерської команди дозволяють компанії КТ Exclusive залишатися на провідних позиціях в світі, випускаючи до десяти нових колекцій в сезон.

Доставка

Безкоштовно

Доставка здійснюється транспортною компанією Нова пошта, кур'єром по Києву або самовивезення.

Оплата

Післяплата - ви оплачуєте лише вартість товару, оплату післяплати ми беремо на себе :).

Оплата готівкою кур'єру або при самовивозі .

Оплата на розрахунковий рахунок або карту Приватбанку.

Приміряйте рулон шпалер будинку

  

Сумніваєтеся у виборі? Замовте і Приміряйте!

  

Ми приймаємо до повернення один відкритий рулон з етикеткою (за умови збереження його цілісності і товарного вигляду)

Передзвоніть мені

+380

Шпалери KT Exclusive

Теги: Купити шпалери KT Exclusive KT Exclusive Тканина Американські шпалери Каталоги шпалер KT Exclusive Шпалери KT Exclusive Шпалери для стін Виробник шпалер KT Exclusive

Messenger
Viber