Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Новинка - шпалери для стін D.D.D. Limonta

02.05.2016

Дизайнерські шпалери для стін D.D.D. Limonta з абстрактними принтами і фоном, схожим на мармур і тканину в сітку, будь-який інтер'єр зроблять цікавим і незабутнім. Саме геометричні форми, їх ультрасучасні комбінації і об'ємне уявлення - лейтмотив цієї чудової колекції шпалер.

Різні композиції круглих геометричних форм, їх простота, чіткість і циклічність зроблять інтер'єр насиченим, таким, що звертає на себе увагу і, при бажанні, візуально змінять простір. Бірюзовий, синій, коричневий, сірий, шоколадний і навіть чорний кольори фону відмінно гармонують з малюнком і дещо врівноважують його. Тим, хто не любить банальності, шанувальникам стилів хай-тек, арт-деко, футуристичного або урбаністичного спрямування італійські шпалери для стін D.D.D. від відомого виробника шпалер Limonta будуть справжньою знахідкою. Високоякісні шпалери D.D.D. - вінілові на паперовій основі, стійкі на розрив і практичні, можна купити в нашому інтернет магазині шпалер за кращими низькими цінами.

Придбати вінілові шпалери на паперовій основі D.D.D. виробництва Limonta в інтернет магазині:

Більш детально в нашому магазині - вінілові шпалери на паперовій основі D.D.D. от Limonta.

Вінілові шпалери на паперовій основі Limonta D.D.D.

Шпалери D.D.D. Limonta в інтер'єрах

Подивитися всі інтер'єри каталогу шпалер Limonta D.D.D..


Oboi.ua - це прямі поставки, новітні модні, оперативна доставка, колекції.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Limonta D.D.D. Новини