Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нова колекція шпалер для стін Passport от Caselio

05.05.2016

Цікаві і привабливі французькі шпалери для стін Passport запрошують Вас в подорож, причому не тільки в просторі, але і в часі. Будинок шпалер Caselio з Франції наповнить Ваше повсякденне життя дивовижними, новими відчуттями, в той же час оточивши теплом і затишком.

Шпалери Passport чудово підійдуть для будь-якого приміщення - кухні і вітальні, спальні і офісу, інтер'єр перетворитися і заграє новими відтінками. Коричневі, пісочний, сірі, блакитні тони легкі і натуральні, вони нагадують землю, яка раптом з'явилася десь на обрії, досвітню млу, легкий бриз, морські бризки. Шпалери з обрисами карти світу, пальмами, написами і навіть з проїзними талонами минулих років на транспорт з різних країн - все налаштовує на мрії про майбутні подорожі. Вінілові на флізеліновій основі шпалери Passport найвідомішого французького виробника Caselio - високоякісні, практичні, надійні. Купити шпалери для стін Passport з Франції за кращою низькою ціною можна в нашому інтернет магазині.

Купити шпалери Caselio Passport в інтернет магазині:

Більш детально в нашому магазині - вінілові шпалери на флізеліновій основі Passport от Caselio.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі Caselio Passport

Колекція шпалер для стін Passport Caselio в інтер'єрах

Подивитися всі інтер'єри колекції шпалер Caselio Passport.


Oboi.ua - це величезний вибір, зручний інтерфейс, передові технології, надійний сервіс.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Caselio Passport Новини