Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нові італійські шпалери Sirpi Rhinoceros II 2016 в нашому магазині

03.07.2016

Дизайн шпалер для стін нової колекції Sirpi Rhinoseros II 2016 знаменитої італійської фабрики шпалер Sirpi лаконічний і елегантний. Імітація тканин настільки достовірна, що виникає відчуття повної натуральності та м'якості покриття.

Італійські шпалери Sirpi Rhinoseros II 2016 виконані в різноманітній кольоровій гамі, але тони спокійні, приглушені з дуже цікавим чергуванням світлих і темних ділянок. Світлі сірі, коричневі, зелені, помаранчеві шпалери з класичними мотивами, з дрібними візерунками, з імітацією різних тканин доповнюються шпалерами компаньйонами, однотонними або контрастними, для оригінального, гармонійного та сучасного інтер'єру будинку або квартири. Як і всі шпалери відомого виробника Sirpi з Італії, вінілові шпалери на паперовій основі Sirpi Rhinoseros II 2016 дуже високої якості, екологічні, зроблені з натуральної сировини, міцні, довговічні. Інтернет магазин шпалер Oboi.ua пропонує купити італійські шпалери для стін Sirpi Rhinoseros II 2016 за найкращими цінами.

Купити шпалери Rhinoceros II 2016 Sirpi в інтернет магазині:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Rhinoceros II 2016 дивіться в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на паперовій основі Rhinoceros II 2016 Sirpi.

Вінілові шпалери на паперовій основі Sirpi Rhinoceros II 2016

Колекція шпалер для стін Rhinoceros II 2016 Sirpi в інтер'єрах

Подивитися всі інтер'єри каталогу шпалер Sirpi Rhinoceros II 2016.


Oboi.ua - це оптимальний вибір, прямі поставки, весь світ шпалер для Вашого дому, максимум інформації.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Sirpi Rhinoceros II 2016 Новини