Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Новинка - шпалери для стін Sirpi Affreschi

18.07.2016

Те, що сучасний дизайн і класика сумісні і можуть чудово доповнювати один одного підтверджують дивовижні італійські шпалери та панно для стін Sirpi Affreschi. Імітація фресок і фресочного полотна в цій колекції дуже достовірна, а тепла колірна гамма приємна.

Жовті, коричневі, гірчичні шпалери Sirpi Affreschi, що імітують фресоче полотно або передають традиційні мотиви старовинних фресок, нададуть Вашому інтер'єру аристократизм і елітарність, і, безумовно, неймовірно комфортну атмосферу. Чудові панно перенесуть на багато років назад, далеко від темпу нашого життя, стримані і лаконічні, вони чудово прикрасять вітальню, спальню, кабінет. Італійська шпалерна фабрика Sirpi - один з трьох провідних виробників шпалер в Італії - використовує тільки найкращу сировину, і вінілові на паперовій основі шпалери Sirpi Affreschi високоякісні - вони екологічні, практичні, світлостійкі. В інтернет магазині шпалер Oboi.ua можна купити шпалери для стін Sirpi Affreschi за найкращими низькими цінами.

Купити вінілові шпалери на паперовій основі Sirpi Affreschi в нашому інтернет магазині:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Affreschi дивіться в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на паперовій основі Affreschi Sirpi.

Вінілові шпалери на паперовій основі Sirpi Affreschi

Oboi.ua - це зручний інтерфейс, весь світ шпалер для Вашого дому, гарантія якості, найнижчі ціни.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Sirpi Affreschi Новини