Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Зустрічайте Portofino Kashan в нашому магазині

26.07.2016

Кашан - стародавнє перське місто, було одним з центрів цивілізації, культурною спадщиною якого не перестають захоплюватися. І шпалери для стін Portofino Kashan проведуть Вас крізь століття, через змішання культур, Ваш інтер'єр вбере атмосферу старовинного міста та позачасовий естетики.

Розкішні італійські шпалери в східному стилі Portofino Kashan - це ніжне переплетення малюнків, текстур і квітів, де зникає конкретність, кольори і фігури зникають, зникають, щоб повернутися, перетворюючи вітальні, спальні, апартаменти в затишний палац під назвою "наш дім". Чарівні візерунки і сірі, бежеві, коричневі тони в поєднанні з флоковим напиленням імітують щільну тканину, багату, шикарну, золоті, червоні і бірюзові тони ще більше підкреслюють східний колорит. Високоякісні вінілові шпалери Portofino Kashan на паперовій основі забезпечують циркуляцію повітря, відтінки не вигоряють на сонці. Красиві шпалери Portofino Kashan можна купити в інтернет магазині шпалер Oboi.ua за найкращими цінами.

Купити італійські шпалери Kashan виробництва Portofino в інтернет магазині:

Переглянути всі вінілові шпалери на паперовій основі Portofino Kashan.

Вінілові шпалери на паперовій основі Portofino Kashan

Oboi.ua - це новітні модні, зручний інтерфейс, прямі поставки, передові технології.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Portofino Kashan Новини