Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Marburg Scala тепер в нашому магазині

04.08.2016

Сучасні німецькі шпалери для стін Marburg Scala - це політ фантазії, виражений в незвичайному дизайні, в якому легкість кожної лінії дивно поєднується з точністю в деталях і з м'якими, виразними тонами колірної гами.

У чудовій колекції шпалер Marburg Scala відразу звертають на себе увагу шпалери c великими ефектними тюльпанами на темному тлі, які зроблять шикарний акцент на стінах; шпалери з краплеподібними горизонтальними формами, хаотичними лініями і м'якими орнаментами - все це для стильного і в той же час дуже комфортного інтер'єру. Бірюзові, персикові, бежеві шпалери - колірна гамма фону і однотонних компаньйонів дивна та різноманітна, відтінки - світлі та темні, блискучі та матові. Технічні інновації підкреслюють красу дизайну таі роблять шпалери Marburg Scala шпалерами нового рівня. Приємно, спокійно вибрати і легко купити європейські шпалери Marburg Scala від лідера шпалерного індустрії компанії Marburg за низькими цінами Ви можете в інтернет магазині шпалер Oboi.ua.

Купити німецькі шпалери Scala виробництва Marburg в інтернет магазині:

Більш детально в нашому магазині - вінілові шпалери Scala от Marburg.

Вінілові шпалери Marburg Scala

Oboi.ua - це весь світ шпалер для Вашого дому, максимум інформації, прямі поставки, оперативна доставка.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Marburg Scala Новини