Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нова колекція шпалер для стін Eijffinger Baltimore

13.08.2016

Якщо Ви хочете оформити будинок в класичному стилі в традиціях старовинних палаців, зверніть увагу на виключно красиві голландські шпалери під старовину Eijffinger Baltimor, які, поєднуючи унікальний дизайн від кращих дизайнерів світу та прекрасну якість, перетворять Ваш будинок в справжнє диво.

У тому, що інтер'єр з шпалерами для стін Eijffinger Baltimor буде викликати захоплення, можна не сумніватися. У колекції є кілька мотивів і все дуже вражаючі: це і шпалери з квітами, і з дамасками, і з витонченими завитками - при цьому особливо виділяються шпалери з ефектом венеціанської штукатурки - вони приголомшливо реалістичні, від них віє старовиною і вічністю. Шпалери коричневі з зеленим, синім, або червоні з жовтим, або монохромні співзвуччя - ці неповторні поєднання краще подивитися в інтер'єрі. Паперові шпалери Baltimor від компанії Eijffinger з Голландії, завдяки восковому покриттю миються та не вигоряють. Купити шпалери Eijffinger Baltimor за найкращими цінами можна в інтернет магазині шпалер Oboi.ua.

Купити голландські шпалери Baltimore виробництва Eijffinger в інтернет магазині:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Baltimore дивіться в нашому інтернет магазині - паперові шпалери Baltimore Eijffinger.

Паперові шпалери Eijffinger Baltimore

Ознайомитеся з інтер'єрами шпалер Baltimore Eijffinger

Подивитися галерею інтер'єрів Eijffinger Baltimore.


Oboi.ua - це новітні модні, прямі поставки, оперативна доставка, передові технології.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Eijffinger Baltimore Новини