Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Зустрічайте Ugepa Florilege в нашому магазині

27.08.2016

У чудовій колекції французьких шпалер для стін Ugepa Florilege Ви знайдете шпалери для вітальні та спальні, кухні та дитячої. Різноманітність і оригінальність мотивів - перше, на що звертається увага при перегляді цього чудесного каталогу.

Ефектні шпалери з великими квітами на чорному тлі, ніжні шпалери з рожевими на жовтому або кремовому, шпалери з дамасками представлені в одній колекції з шпалерами, що імітують цегельну кладку та шпалерами для дітей з роботами або машинками. Багатьом будуть цікаві шпалери з пишними трояндами або жовто-блакитні зі стилізованими квітами або смугами, в будь-якому випадку різноманітність компаньйонів і висококласний дизайн зробить інтер'єр будь-якої кімнати Вашого будинку комфортним, стильним і неповторним. Вінілові на паперовій основі французькі шпалери Florilege від знаменитої фабрики Ugepa з Франції - чудової якості, екологічно чисті і міцні - можна купити за демократичними низькими цінами в інтернет магазині шпалер Oboi.ua - Вашому надійному провіднику в світі шпалер для стін.

Дизайни шпалер стін Ugepa Florilege:

Повна колекція шпалер для стін в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на паперовій основі Florilege Ugepa.

Вінілові шпалери на паперовій основі Ugepa Florilege

Шпалери Florilege Ugepa в інтер'єрах

Подивитися всі інтер'єри шпалер Ugepa Florilege.


Oboi.ua - це прямі поставки, зручний інтерфейс, найнижчі ціни, оперативна доставка.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Ugepa Florilege Новини