Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нові шпалери Limonta Bottega Tessile в нашому магазині

08.10.2016

Нові італійські шпалери для стін Limonta Bottega Tessile - елегантні, благородних відтінків, з класичними орнаментами - призначені для висококласного традиційного інтер'єру, неповторного і шикарного, перейнятого атмосферою італійських палаців.

Чудові шпалери з традиційними мотивами, доповнені новими деталями з урахуванням останніх віянь в дизайні інтер'єру - це унікальний симбіоз старовини і сучасності. Красиві шпалери, що імітують тканину, з королівськими ліліями, дамаском, квітами і рослинними мотивами представлені в різних колірних рішеннях і поєднаннях. Ефектні сірі, бежеві, червоні шпалери з відтінками золота і срібла, з витонченими візерунками ідеально доповнюють однотонні шпалери і шпалери зі смугами. Рельєф фактури робить італійські шпалери Limonta Bottega Tessile ще більш вражаючими. Екологічні, високоякісні шпалери від всесвітньо відомого виробника Limonta - вінілові на паперовій основі - Ви можете купити в інтернет магазині шпалер Oboi.ua за найкращими низькими цінами.

Придбати вінілові шпалери на паперовій основі Bottega Tessile виробництва Limonta в інтернет магазині:

Повна колекція шпалер для стін в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на паперовій основі Bottega Tessile Limonta.

Вінілові шпалери на паперовій основі Limonta Bottega Tessile

Шпалери для стін Bottega Tessile Limonta в інтер'єрах

Подивитися всі інтер'єри шпалер Limonta Bottega Tessile.


Oboi.ua - це оптимальний вибір, весь світ шпалер для Вашого дому, колекції, величезний вибір.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Limonta Bottega Tessile Новини