Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Зустрічайте Marburg The Wall в нашому магазині

10.10.2016

Чудова колекція німецьких шпалер для стін Marburg The Wall включає в себе і нейтральні шпалери зі спокійною кольоровою гамою, і оригінальні шпалери з абстрактними принтами, і шпалери з чорним фоном.

Серед розмаїття мотивів в межах однієї колекції Ви неодмінно знайдете свій варіант для чудового оформлення будинку або офісу. Пісочний, сірі, коричневі шпалери з великими або маленькими колами з точок або своєрідними смугами - а це характерні і впізнавані деталі дизайну від Marburg - зроблять приміщення затишним, насичені червоні або сині - ефектним, шпалери з абстракцією додадуть об’єм стінам і креативність інтер'єру. Звертають на себе увагу шпалери з поєднаннями синього і червоного кольорів. Інноваційні технології одного з лідерів шпалерного виробництва компанії Marburg дозволили надати шпалерам The Wall особливі ефекти, які зроблять інтер'єр Вашого будинку особливо вражаючим. Ви можете легко купити шпалери Marburg The Wall з Німеччини в інтернет магазині Oboi.ua за найкращими цінами.

Дизайни шпалер стін Marburg The Wall:

Більш детально в нашому магазині - вінілові шпалери на флізеліновій основі The Wall от Marburg.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі Marburg The Wall

Ознайомитеся з інтер'єрами шпалер для стін The Wall Marburg

Подивитися всі інтер'єри Marburg The Wall.


Oboi.ua - це надійний сервіс, новітні модні, максимум інформації, прямі поставки.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Marburg The Wall Новини