Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Limonta Suite тепер в нашому магазині

17.10.2016

Нові стильні італійські шпалери для стін Limonta Suite з декількома абсолютно різними мотивами дають Вам свободу вибору в межах однієї колекції: тут і шпалери з чудовою аквареллю, і з геометричними принтами, і рослинними, і з імітацією поверхонь.

Сучасні шпалери з великими квітами в райдужних акварельних фарбах і гармонійні в нестрогу смугу перетворять Вашу кімнату в простір, в якому є місце тільки радісним, позитивним емоціям. Дивовижні оливкові, зелені, гірчичні тони, принти з листям наблизять Вас до природи, у себе вдома Ви будете відчувати її свіжість і легкий подих. Натуральність і природність інтер'єру підкреслить і фактура - вінілові на паперовій основі шпалери зроблені з екологічно чистої сировини. Цікавими є й небанальні світлі сірі шпалери з ледь помітними трикутниками або темніші з колами. Шпалери Limonta Suite з Італії - високого, європейського якості, міцні, практичні, можна купити в інтернет магазині шпалер Oboi.ua за найкращими цінами.

Дизайни шпалер стін Limonta Suite:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Suite дивіться в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на паперовій основі Suite Limonta.

Вінілові шпалери на паперовій основі Limonta Suite

Колекція шпалер для стін Suite Limonta в інтер'єрах

Подивитися всі інтер'єри колекції шпалер Limonta Suite.


Oboi.ua - це передові технології, надійний сервіс, прямі поставки, найнижчі ціни.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Limonta Suite Новини