Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Limonta Linea N тепер в нашому магазині

08.11.2016

Колірна гамма шпалер для стін Limonta Linea N з Італії різноманітна і чудова: поряд з дуже насиченими кольорами фону присутні і світлі, а рослинні орнаменти у вигляді тіней і стилізовані пишні квіти виконані в гармонійних тонах.

Палітра колекції шпалер Limonta Linea N відразу привертає увагу: темні червоні, темно-зелені або коричневі шпалери - чудовий вибір, якщо в приміщенні багато світла. Шпалери з багатими кольорами підкреслять стиль інтер'єру, наприклад, модерн або класичний, не роблячи акцент на стінах. Красиві світлі шпалери з колекції Limonta Linea N візуально розширять простір. Чудові шпалери з рослинними мотивами або з великими квітами внесуть різноманітність, як і смугасті шпалери компаньйони - вони тут особливі, з широкими монохромними смугами і вираженим рельєфом. Італійські шпалери Limonta Linea N виконані в стилі модерн, вінілові на паперовій основі, вони екологічні, міцні, практичні. Інтернет магазин шпалер Oboi.ua пропонує їх за найкращими цінами.

Купити вінілові шпалери на паперовій основі Limonta Linea N в нашому інтернет магазині:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Linea N дивіться в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на паперовій основі Linea N Limonta.

Вінілові шпалери на паперовій основі Limonta Linea N

Ознайомитеся з інтер'єрами шпалер для стін Linea N Limonta

Подивитися галерею інтер'єрів Limonta Linea N.


Oboi.ua - це оптимальний вибір, величезний вибір, передові технології, прямі поставки.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Limonta Linea N Новини