Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Новинка - шпалери для стін Gentle Elegance 2016 Rasch

22.11.2016

Класичний дизайн в сучасній інтерпретації настільки цікавий, красивий і вражаючим, що колекція елегантних шпалер для стін Rasch Gentle Elegance 2016 з Німеччини може служити гідною прикрасою будь-якої кімнати Вашого будинку.

Шикарні шпалери з дамасками - червоні, коричневі з золотим, чудесні в комбінації з шпалерами в смугу - багаті і ефектні, вони доповнюють один одного. Подивившись шпалери з дамасками в інтер'єрі в інтернет магазині Oboi.ua, Ви помітите незвичайний ефект - стіна ніби розділяється на квадрати. Нейтральні шпалери з рослинними мотивами, з плавними вертикальними лініями - вишукані і легкі, стильні шпалери з широкими сірими смугами - цікаві й незвичайні. Високоякісні німецькі шпалери Rasch Gentle Elegance 2016 зроблені на знаменитій фабриці Rasch за новітніми технологіями. Вони міцні, практичні, довговічні і при цьому недорогі. Інтернет магазин шпалер Oboi.ua пропонує вибрати підходящий саме Вам мотив цих шпалер і купити їх за кращими цінами.

Купити шпалери Rasch Gentle Elegance 2016 в інтернет магазині:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Gentle Elegance 2016 дивіться в нашому інтернет магазині - вінілові шпалери на флізеліновій основі Gentle Elegance 2016 Rasch.

Вінілові шпалери на флізеліновій основі Rasch Gentle Elegance 2016

Шпалери для стін Gentle Elegance 2016 Rasch в інтер'єрах

Подивитися галерею інтер'єрів шпалер Rasch Gentle Elegance 2016.


Oboi.ua - це новітні модні, передові технології, колекції, максимум інформації.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Rasch Gentle Elegance 2016 Новини