Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

KT Exclusive Jasper тепер в нашому магазині

08.12.2016

Буквально з першого погляду видно, що шпалери для стін KT Exclusive Jasper - елітні, вони дивують, і захоплюють. Шпалери колекції - з важкими бутонами, з півонією, що розпускається, з витонченою ліпниною - паперові, але на дотик надзвичайно ніжні, мов дивовижний шовк.

Дизайнерські шпалери KT Exclusive Jasper самі творці називають перлиною своїх колекцій. Нагадуючи картини імпресіоністів, ці неймовірно красиві шпалери втілюють в собі і передадуть Вашому інтер'єру враження від літнього саду, свіжості ранкового повітря або творів мистецтва. Виконані дизайнером зі світовим ім'ям Jonathan Caldwell, вони самі - маленькі шедеври, якими Ви можете милуватися щодня. Мальовничі шпалери з теплою кольоровою гамою, легкими широкими мазками, витонченими завитками, що нагадують ліпнину - для розкішного і елегантного інтер'єру. Паперові шпалери KT Exclusive Jasper з дуже тонким шаром вінілового напилення - ніжні, шовковисті, але незважаючи на це ізолюють від шуму, зберігають тепло, пропускають повітря.

Купити американські шпалери Jasper виробництва KT Exclusive в інтернет магазині:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Jasper дивіться в нашому інтернет магазині - паперові шпалери з акриловим напиленням Jasper KT Exclusive.

Паперові шпалери з акриловим напиленням KT Exclusive Jasper

Інтер'єри колекції шпалер KT Exclusive Jasper

Подивитися галерею інтер'єрів KT Exclusive Jasper.


Oboi.ua - це весь світ шпалер для Вашого дому, новітні модні, найнижчі ціни, гарантія якості.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін KT Exclusive Jasper Новини