Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Зустрічайте KT Exclusive Kew Palace в нашому магазині

10.12.2016

Розкішні шпалери для стін KT Exclusive Kew Palace з США додадуть Вашому будинку палацову красу: їх королівські фарби, класичні мотиви і сучасне втілення захоплюють і заворожують не менше, ніж прототип - лондонський палац Кью.

Неймовірно приємна колірна гамма, чудові поєднання - в колекції шпалер KT Exclusive Kew Palace в першу чергу звертається увага саме на це. Блакитні, кремові, жовті шпалери з золотими акцентами, широкими нерівними мазками або ретельно виконаним деталями дають великі можливості вибору і кольору, і принта. Оригінальні шпалери з нечіткими дамасками або завитками, обвітреними або потертими, з рослинними орнаментами або з вузькими смугами і тонкими лініями прекрасно поєднуються. Вони призначені для розкішного інтер'єру, класичного і сучасного одночасно. Ви можете переглянути шпалери KT Exclusive Kew Palace в інтер'єрі на сайті нашого інтернет магазину Oboi.ua, вибрати і легко купити за найкращими цінами. Вибирайте шпалери із задоволенням!

Дизайни шпалер стін KT Exclusive Kew Palace:

Детальну інформацію про коллекції шпалер Kew Palace дивіться в нашому інтернет магазині - флізелінові шпалери Kew Palace KT Exclusive.

Флізелінові шпалери KT Exclusive Kew Palace

Колекція шпалер для стін Kew Palace KT Exclusive в інтер'єрах

Подивитися галерею інтер'єрів KT Exclusive Kew Palace.


Oboi.ua - це надійний сервіс, новітні модні, максимум інформації, найнижчі ціни.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін KT Exclusive Kew Palace Новини