Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нові шпалери Decori&Decori Romana в нашому магазині

13.01.2017

Переосмислена старина, креативність втілення, трендові кольори - все це об'єднано в колекції шпалер Romana бренду Decori&Decori, щоб подарувати Вашому будинку красу і затишок. Італійські шпалери Romana - це союз прекрасного декору і високих технологій.

Оригінальні шпалери зі стилізованими рослинними орнаментами виконані в декількох колірних поєднаннях, кожне з яких по-своєму цікаве і привабливе. Дивовижний неоднозначний фон кольору льоду і блискучі та матові ділянки узору, монохром на жовтому або контрастний синій на сірому - вибір чудовий. А можливо Вас зацікавлять світлі відтінки зеленого, блакитного, сірого, з різними ефектами? Червоні із золотом шпалери - для загадкового, хвилюючого інтер'єру. Використання передових технологій дозволило італійському виробнику Decori&Decori створити також дивну імітацію різних тканин, з аплікаціями або без. Ваш вибір - екологічні, міцні, такі, що миються, шпалери Romana в магазині Oboi.ua - це розкішний і якісний інтер'єр.

Купити італійські шпалери Romana виробництва Decori&Decori в інтернет магазині:

Переглянути всі вінілові шпалери на паперовій основі Decori&Decori Romana.

Вінілові шпалери на паперовій основі Decori&Decori Romana

Ознайомитеся з інтер'єрами Romana Decori&Decori

Подивитися повну галерею інтер'єрів Decori&Decori Romana.


Oboi.ua - це оперативна доставка, оптимальний вибір, зручний інтерфейс, колекції.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Decori&Decori Romana Новини