Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Erismann Lotta тепер в нашому магазині

16.02.2017

Яскрава, трохи зухвала колекція шпалер для дітей! Веселі дитячі шпалери для стін Erismann Lotta зроблять щасливою кожну дитину - ще б пак, якщо на стіні принцеси і замки, машинки і квіти! І все це постійно поруч, і можна відкрити для себе щось нове, придумати цікаве.

Чудові німецькі шпалери для дитячої кімнати Lotta від компанії Erismann з Німеччини змусять сильніше битися серце і хлопчика, і дівчинки. Веселкові кольори смужок, фону шпалер і малюнків привертають увагу і створюють такий же райдужний настрій. Все весело - і спритні сови-канатохідці, і автомобілі в постійному русі, і такі милі, симпатичні поні. Дизайн шпалер виконаний з урахуванням дитячої психології, він буде розвивати у дитини і фантазію, і увагу, і гарний смак. Німецький виробник Erismann колекцією шпалер Lotta принесе задоволення не тільки дітям, а й батькам. І що дуже важливо, недорогі шпалери для стін Erismann Lotta - паперові, найекологічніші, за акційними цінами вони - в Oboi.ua.

Дизайни колекції шпалер для стін Erismann Lotta:

Повна колекція шпалер для стін в нашому інтернет магазині - паперові шпалери Lotta Erismann.

Паперові шпалери Erismann Lotta

Шпалери Lotta Erismann в інтер'єрах

Подивитися всі інтер'єри шпалер Erismann Lotta.


Oboi.ua - це гарантія якості, надійний сервіс, весь світ шпалер для Вашого дому, оперативна доставка.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін Erismann Lotta Новини