Шановні клієнти!
Ми працюємо. Відбудуємо Україну 🇺🇦 разом!
-1%
від 2,000 грн
-2%
від 4,000 грн
-3%
від 6,000 грн
-4%
від 8,000 грн
-5%
від 10,000 грн

Нова колекція шпалер для стін Raymond Waites Rustico от KT Exclusive

25.02.2017

Один з найбільших в світі виробників KT Exclusive представляє чарівну колекцію вінтажних шпалер для стін Rustico відомого американського дизайнера Raymond Waites. Квіткові візерунки, дамаски на штучно зістареному тлі, витончена палітра кольорів - для елегантності Ваших стін.

Елегантні дизайнерські шпалери Rustico приваблюють своїми фарбами - вони дають відчуття свіжості, легкості, чистоти. Благородні шпалери з квітами на ніжному тлі, з витонченими монохромними візерунками привнесуть в інтер'єр нотку розкоші. Різноманітні рослинні орнаменти - великі витіюваті дамаски або дамаски у вигляді смуг на потертому тлі наповнять кімнату спокійним достоїнством старовини. У всьому відчувається рука Реймонда Вейтса - майстра вінтажного стилю. Акриловий шар робить дизайн американських шпалер Rustico ще більш ефектним, шпалери практичними і міцними, в той час як паперова основа забезпечує їх екологічність. Зверніть увагу на ексклюзивні шпалери Raymond Waites Rustico і купіть їх в Oboi.ua.

Купити американські шпалери Raymond Waites Rustico виробництва KT Exclusive в інтернет магазині:

Переглянути всі паперові шпалери з акриловим покриттям KT Exclusive Raymond Waites Rustico.

Паперові шпалери з акриловим покриттям KT Exclusive Raymond Waites Rustico

Oboi.ua - це максимум інформації, оптимальний вибір, новітні модні, оперативна доставка.
Доставка

Безкоштовно

До відділення Нова пошта ( карта )

Оплата

Безготівковий розрахунок на IBAN чи карту ФОП. Гарантуємо повернення оплати у разі неможливості забрати вантаж із відділення у день прибуття внаслідок дії непереборної сили.

Повернення

Будь ласка, продумайте Вашу покупку заздалегідь

Самовивіз

На даний момент самовивіз із наших салонів ускладнений логістично. Але ми завжди знайдемо можливість задовільнити Вашу потребу

Передзвоніть мені

Теги: Шпалери Шпалери для стін KT Exclusive Raymond Waites Rustico Новини